• Oznam

• Na základe rozhodnutia RUVZ v Nových Zámkoch a z dôvodu vysokej chorobnosti sa prerušuje prevádzka materskej školy nasledovne:

Chrípkové prázdniny 30.1.2024 - 2.2.2024.

Nástup do MŠ je v pondelok 5.2.2024.

• Oznam

z prevádzkových dôvodov dňa 26.januára 2024 (piatok)ukončíme vyučovanie základnej školy o 12 hodine.Žiaci základnej školy nebudú mať stravu v školskej jedálni, sú automaticky odhlásení z obeda.

Prevádzka materskej školy bude do 15 hodiny, deti budú mať stravu.

Prevádzka školského klubu detí bude tiež len do 15 hodiny.Nakoľko žiaci v školskom klube budú bez obeda, prosíme rodičov, aby im pribalili viac jedla v tento deň.

Ďakujeme rodičom za pochopenie a veríme, že si v tomto ojedinelom prípade počas školského roka budete vedieť zabezpečiť prevzatie detí z materskej školy a školského klubu do 15: 00 hodiny.

S úctou, vedenie školy