• Logická olympiáda 2022

• Naša škôlka v Komjaticiach sa aj tento rok zúčastnila Logickej olympiády pre najmenších.  Zúčastnili sa všetky predškolské triedy: včielky, lienky, slimáčiky.

Cieľom sútaže je rozvíjať logické myslenie a zručnosti,  ktoré deti budú potrebovať pri vstupe do školy. Naši predškoláci okúsili svet logiky, abstraktného myslenia, hľadania súvislostí,  tvorenia pojmov, precvičili si jemnú motoriku a dobrú pamäť.

Motto Logickej olympiády pre najmenších je :

"Súťažíme, ale neprehrávame."

Našim predškolákom želáme veľa úspechov aj v škole.

• Deň matiek 2022

• Všetky kvety do rúk mamy skladám ako drahokamy. Za jej lásku, plnú nehy, za zelené detské brehy. Za jej štedrosť, starosť v hlave, za dni šťastné, za dni hravé, za rozprávky nad kolískou, za to, že vždy stojí blízko. Mamička, prajem Ti všetko najlepšie ku Dňu matiek.

Trieda Stonožiek

Trieda Mravčekov

Trieda Žabiek

Trieda Motylikov

Trieda Včielok

Trieda Slimáčikov

Trieda Lienok

Trieda Chrobáčikov

• O krok bližšie k prírode...

• V jeden pekný jarný deň sme si s deťmi vyhrnuli rukávy a pustili sa do práce. Poznávali sme semená a priesady. Vysadili sme cibuľku, hrach, fazuľu, pažítku. kvitnúci záhon pre včielky a chrobáčiky, jahody pre mlsné jazýčky a bylinky na zdravé čajíčky. Zasadené a popolievané, tešíme sa na úrodu!